Submitting Form...

The server encountered an error.

wiadomość wysłana

"Z całą pewnością polecamy DJ Sebastiana Pączkowskiego. Kontakt z DJ bardzo dobry. Wszystkie ustalenia wykonane przed weselem zostały zrealizowane w 100%. Oświetlenie i nagłośnienie było bez zarzutów. Goście weselni bawili się świetnie, muzyka była dostosowana do preferencji gości pomimo tego że Wesele było polsko-angielskie. Dziękujemy Panu Sebastianowi za profesjonalną obsługę i podejście do naszych próśb i oczekiwań."

 Adam i Karolina

 

"Grał u nas Dj Sebastian. Bardzo dobra zabawa, świetna muzyka i super klimat."

Kaja i Mateusz

 

"DJ Sebastian grał na naszym weselu, które było w sierpniu. póŹniej mieliśmy jeszcze przyjemność bawić się w jego towarzystwie na weselu kuzyna. Podczas obu imprez wykazał się najwyższym stopniem profesjonalizmu. Z wielką łatwością nawiązał kontakt z gośćmi, którzy już od pierwszych minut wesela bawili się na parkiecie. Rodzina do dzisiaj mile wspomina oprawę muzyczną wesela. A ci, którzy dopiero planują swoje pytali nas o kontakt. Świetna robota Sebastian !"

Ela i Michał

 

"Serdecznie polecamy! super sprzęt, światła a przede wszystkim świetna zabawa. Dużo konkursów, fajna muzyka i wielkie zaskoczenie gości, że dj na weselu to jednak super pomysł :)"

Paulina i Adrian

 

"Dj Sebastian świetnie poprowadził nasze wesele w styczniu. Zagra coś dla każdego i co najważniejsze bez fałszu, puszczając oryginalną muzykę na profesjonalnym sprzęcie. Dostosowuje piosenki do bawiących się gości weselnych, więc wszyscy są zadowoleni. Konkursy poprowadzone były z klasą i zintegrowały wszystkich gości :) Jeden z obecnych - największy zwolennik orkiestr i dancingów - przyznał rację, że impreza prowadzona przez Dj Sebastiana była baaardzo udana i nastały nowe czasy biesiadowania... Pozdrawiamy i polecamy"

 Agata i Mariusz Kublik

 

"Dj Sebastian super poprowadził naszą studniówkę w styczniu. Zagra coś dla każdego .. Pełen profesjonalizm pod względem muzyki ,prowadzenia imprezy oraz profesionalnego sprzętu :). Podczas tańca wszyscy bawili się doskonale, pod koniec wszystkich bolały nogi od dobrej zabawy. Dziękujemy za wspaniałą, niezapomnianą imprezę oraz gorąco polecamy DJ Sebastiana. Nie będziecie żałować. !"

Uczniowie ZSP w Białogardzie

 

"Profesjonalista od nagłośnienia oraz oświetlenia, oczywiście o muzyce nie wspominając. Dosyć oryginalne, bardzo ciekawe pomysły na konkursy w trakcie imprezy. Jak dla mnie świetny gość. Polecam."

Maciej

 

"Gorąco polecam Sebastiana jako Dj , tak udanego wesela jakie dzięki niemu mieliśmy to nawet sobie nie bylismy w stanie wyobrazić . Rzeczowy oraz konkretny , wie co w jakim momencie zrobić aby goście się dobrze bawili . Nasi Goście weselni którzy nigdy nie byli na weselu prowadzonym przez DJ wyrazili opinie,że są w stanie zrezygnować w przyszłości z jakich kolwiek orkiestr . Jeżeli kto kolwiek będzie czytał tę opinie a ma jakie kolwiek wątpliwości to my z czystym sumieniem SERDECZNIE POLECAMY SEBASTIANA !!!! ;)"

Karolina Sęk

 

"Korzystałam z usług tego Dj organizując z siostrą jej wesele. Bardzo wesoły człowiek, no i profesjonalista. Polecam!"

Emilia Gałęza

 

"Byłem parę tygodni temu na weselu na którym grał Dj Sebastian i zabawa okazała się świetna, no i jest to zdanie również innych obecnych tam osób."

Arkadiusz Olaf

 

"Gorąco polecamy, profesjonalista w każdym calu, dzięki niemu mieliśmy wspaniałe wesele, bawiliśmy się do białego rana, a nasi goście byli zachwyceni. Polecamy!!!"

Kasia i Łukasz

 

"Byłem na dwóch weselach, które prowadził ten człowiek, no i szczerze muszę powiedzieć, że jak pod pewnymi względami nie lubię takich imprez, ani muzyki, która im towarzyszy, dzięki temu człowiekowi świetnie się bawiłem."

Wojciech Murak

 

"Dj Sebastian? Świetny, pozytywny człowiek, imprezy z jego udziałem to prawdziwe "majstersztyki". Polecam! :)"

Aleksandra Rymarczyk

 

"Bardzo pozytywna osoba. W pełni profesjonalnie przygotowana i świetnie prowadząca imprezy. Odkąd dane nam było współpracować, polecam go wszystkim znajomym :)"

Kasia O.

 

"Jak wiadomo, śluby, jak i często towarzyszące im wesela są bardzo ważną chwilą w życiu każdego. Ważne jest, aby spędzić te chwile w dobrym towarzystwie, świetnie się bawiąc. Ten człowiek potrafi to zapewnić. Serdecznie polecam."

Elżbieta Kurek

 

"Gorąco polecamy Sebastiana!! Wesele, które dla nas poprowadził było fantastyczne:) Dobrze bawili się wszyscy i młodsi, i starsi goście. Dziękujemy!!"

Katarzyna i Łukasz Brodniccy

 

"Polecam serdecznie Dj'a Sebastiana. Jest to jedyny, tak potrafiący rozkręcić imprezę wodzirej z jakim przyszło mi się spotkać."

Basia i Michał

 

"Najlepszy wodzirej w Polsce! Wiem co mówię, bo bywałem na weselach w różnych częściach naszego kraju."

Konrad

 

"Nigdy nie bawiłem się tak dobrze, jak na imprezie prowadzonej przez Pana Sebastiana. Serdecznie polecam tego człowieka, każdemu, kto docenia dobrą i miłą zabawę."

Michał

 

"Byłam pod wrażeniem. Z przyjemnością zainwestuję w tego Pana, gdy tylko nadarzy się okazja, aby poprowadzić jakąś uroczystość. Specjalista od nagłośnienia, oświetlenia, oprawy muzycznej oraz wodzirejki."

Kluska

 
OPINIE

© 2016 Creativedj - Dj Wodzirej na wesele, Dj Szczecin, Dj Kołobrzeg, Dj Słupsk, Dj Poznań

projekt i wykonanie www.apladruk.pl